Voyage

Arik Levy ve Design Studio VitrA iş birliği ile tasarlanan Voyage, iç huzura odaklanan, esnek bir mekan yaratmak için geliştirildi. Banyoda harcanan zamanı salt fiziksel bir deneyimden öte, zamanda bir aralık olarak tanımlayan Voyage, beden ve zihnin buluştuğu, duygusal ve düşünsel boyutları harekete geçiren bir alan yaratıyor. En insani bireysel deneyimin kişiselleştirilmiş bir alanı hak ettiği inancıyla ortaya çıkarılan koleksiyon, ürün gamıyla alanı kişiselleştirmeyi, dolayısıyla düşünsel deneyimi destekliyor.

Koleksiyonun Tasarımcısı
Arik Levy
“Yaratım istemsiz bir kastır,” diyen Arik Levy, çok yönlü bir sanatçı, teknisyen, fotoğrafçı, tasarımcı ve video sanatçısı. İşleri dünyanın en prestijli galeri ve müzelerinde sergileniyor. Paris’teki stüdyosunda bir yandan giyilebilir teknolojiler tasarlarken, diğer yandan yaşam alanlarımıza hatırı sayılır bir katkıda bulunuyor.
  • Clients:
    Voyage
  • Category:
    Banyo Modelleri
  • Date:
    20 May, 2020

Su Tesisatı Antalya lara Su Tesisatçısı 7/24 hizmetiniz'de.  Deneyimlerimiz, projelerinizin doğru ve en üst düzeyde profesyonellik ile yapılmasını sağlar.

info@larasutesisati.com
888 999 0000

Bizi Arayın